Яндекс.Метрика Польоти на повітряних кулях | Клуб ремонта

Польоти на повітряних кулях — це справжнє романтичне пригода, оцінити яке може виключно любитель оригінальних розважальних заходів і пройдисвіт в душі.

Сьогодні така послуга доступна в великих містах. І користується вона широким попитом. Одні влаштовують романтичні побачення для других половинок, знаходяться і подібні, хто здійснює заповітну мрію — завоювати небо аки птах. Однак в будь-якому з випадків, політ на повітряній кулі викликає масу однотипних питань, які пов’язані з організаційними моментами даного заходу. А якщо вас цiкавить катання на повітряній кулі львів, переходьте на сайт touchthesky.com.ua.

Що необхідно знати і чого очікувати від настільки захоплюючого розваги — необхідно розібратися докладніше.

Не звертаючи уваги на те, що будь-який раз прогулянка в небі відрізняється певними індивідуальними характерними (дуже сильно впливає погода, пора року, кількість осіб і дальність поїздки), є ряд загальних організаційних чинників. Вони в більшості випадків і є відповідями на одні з найпопулярніших питання щодо польоту на повітряній кулі:

  • В яку пору року і доби вони проводяться?
  • Скільки триває прогулянка?
  • Як одягнутися для поїздки?
  • Що можна (необхідно) взяти з собою?
  • На яку висоту піднімається куля?

Спробуємо розглянути будь-яке питання детально, щоб прояснити ключові моменти які вас цікавлять.

Коли найкраще літати

Організовують прогулянки на повітряних кулях, як у літні місяці, так і під час зими. Найбільше число польотів проходить в період з березня (2-я декада) і по кінець жовтня. Довгий світловий день і хороша погода дають можливість організовувати прогулянки ввечері і вранці. Вдень їх не влаштовують, оскільки в теплу пору при дуже високій активності сонця з’являються потужні вітрові потоки через нерівномірне прогрівання поверхні землі. Завдяки цьому куля погано подається управлінню.

Під час зими, навпаки, особливої ​​різниці між спадними і висхідними повітряними потоками немає, чому польоти можна проводити в будь-який час протягом дня. Втім виразно говорити, що якесь одне пору року краще для організації прогулянок, не можна. І літні, і зимові заходи мають власного особливим шармом, безперечними плюсами. З цієї причини при підрахунку сезону в більшій мірі необхідно дивитися на власні переваги.

Якщо підбирати час доби влітку, то ранкові прогулянки проводяться за кілька годин до сходу сонця. А вечірні — за 2 години до заходу сонця. Власне в цей час потоки повітря набагато стабільніше.

  Многоразовая и удобная тара для хранения сельскохозяйственной продукции

Скільки триває захід

Прогулянка в небі залежить від погоди. Власне швидкість вітру визначає тривалість даного заходу. Так, приблизно воно може займати від 1 до 1,5 годин.

Втім всього для заходу буде потрібно близько 5 годин. Протягом цього часу буде потрібно дістатися до місця вильоту, пройти інструктаж, повернутися назад. Деякі клуби практикують урочисті відзначення польотів: вручення грамот і сувенірів, міні-фуршет з вином. Хоча ці моменти обговорюються додатково і часто не включені в головну плату.

Як одягатися на прогулянку

Насамперед, вибрати варто зручне вбрання, і вибирати його по погоді. Каблуки, вузькі сукні та легкі шифонові блузи не підходять. Оптимально буде перевагу віддати костюму для спортивних занять, зручним джинсам і светра.

Під час зими обов’язково одягати верхній одяг (пуховики). Також краще запозичений з собою головний убір. Навіть в літній період в досвітні години він надійно вбереже вуха від вітру.

Що з собою брати в політ

Не звертаючи уваги на те, що триває прогулянка нетривалий час, у більшості постає дилема, які речі можуть знадобитися. Потрібно брати до уваги, що брати необхідно мінімум за все, оскільки перевантаження порушить керованість повітряною кулею.

Серед допустимих речей: фото- і відеотехніка, квітковий букет (якщо це романтичне побачення, наприклад), вино і цукерки або фрукти. При будь-яких обставинах, потрібно взяти з собою пляшку води і таблетки від захитування.

Як високо піднімається куля

Тепловий аеростат може злітати вгору на відстань до п’яти кілометрів. Втім ознайомчі польоти в більшості випадків проходять на меншій висоті — 600-1000 м. Відстань визначається все залежить від кількості пасажирів, правилами обмеження в певному районі, де проходить прогулянка, наявністю або відсутністю додаткового обладнання на «борту».

Загалом, при замовленні польоту на повітряній кулі, має сенс уточнити головні правила і вимоги конкретно у організатора. Ну і необхідно не забувати, що на подібні заходи обов’язково необхідно завоювати приємний настрій, навіть в тому випадку, якщо такого пункту немає в переліку визначеного аероклубу.

от admin

Добавить комментарий