Яндекс.Метрика Пошук роботи | Клуб ремонта

«Близько 80% людей не можуть знайти спосіб, як перетворити улюблену справу в роботу, отримуючи при цьому гідний заробіток. Одні готові трудитися в поті чола на ненависної посади, адже зарплата для них має найбільше значення, інші ж жертвують заробітком на користь задоволення від самого процесу.

Невже не можна поєднати? Звичайно можна. Адже залишилися ті 20%, які вже зробили це ». Ви можете поповнити ряди цих «щасливчиків». Як? Для цього необхідно вивчити найпростіші прийоми створення кращого резюме і пошуку тієї роботи, яка підходить саме вам. Якщо вас цікавить робота в moneyveo.ua, ось посилання moneyveo work .

1. Робітні сайти

4 кроку при пошуку роботи через інтернет

1. Резюме

Важливо вміти грамотно скласти CV. В іншому випадку його можуть просто відфільтрувати, додати в базу або забути про нього.

У вас є 8 секунд, щоб привернути до себе увагу як до кваліфікованого фахівця. Детально опишіть компетенції, якими ви володієте. Розповідаючи про свою трудову діяльність, використовуєте цифри і бренди. Приділіть особливу увагу розділу «додаткова інформація». Адже за допомогою розповіді про своє хобі можна як підтвердити інформацію про те, що ви командний гравець, так і з легкістю її спростувати.

Не варто забувати і про те, що резюме потрібно регулярно оновлювати. Тому як бездіяльність не призведе ні одного роботодавця у захват.

2. Вибір ресурсу і розміщення резюме

У вашому розпорядженні 2 напрямки: робочі сайти (первинно) і соціальні мережі (вдруге). Сайти в інтернеті мають ряд переваг:

  • відсутність матеріальних витрат;
  • «Інтуїтивні» підказки, які введуть в ваше поле зору саме те, що вам потрібно;
  • розміщення забирає мінімум часу і нервів.

Чи не вдавайтеся до пасивної техніки пошуку роботи, як це роблять багато претендентів:

  • розміщують резюме;
  • відгукуються на питання, що цікавлять вакансії;
  • очікують дзвінка потенційного роботодавця.

Робіть перші кроки самостійно.

3. Оптимізація

Потрібно домогтися помітного збільшення кількості переглядів:

Заходьте в свій аккаунт на сайті, де ви розмістили резюме, по крайней мере 2 рази на добу (скажімо, о 10:00 і о 17:00).
Тисніть «Редагувати» і «Зберегти».
На робочих сайтах резюме оновлюються за датою редагування. Коли роботодавець вводить в пошук ключове слово (так, не забудьте вказувати їх в залежності від обраної сфери діяльності, будь то маркетинг, продажу або педагогіка), ваше резюме буде в числі перших.

  Как выбрать скоростную скакалку?

4. Відгуки на вакансію

У режимі «закрите резюме» ваші контакти доступні тільки зареєстрованим на цьому робочому сайті компаніям. І шанс звернути на себе увагу роботодавця виникає лише за умови, що ви особисто дасте про себе знати.

21 століття на дворі. Знайдіть в інтернеті сайт сподобалася компанії. Зателефонуйте прямо менеджеру з підбору, керівнику відділу, в якому ви плануєте працювати, і розкажіть про себе, домовтеся про співбесіду. Про те, як це зробити далі.

2. Таємний пошук роботи, або резюме-клон

Як убезпечити себе від неприємних розмов з начальством, якщо з попереднього місця роботи ви ще не звільнилися, але вже перебуваєте в пошуках нового?

Існує 4 види резюме

1. Класичне

Повною мірою відповідає дійсності.

2. напівприхованою

Можна вказати тільки ім’я та по батькові, а графу «прізвище» не заповнювати. Просто замість Алексєєв Андрій Андрійович у вас буде Андрій Андрійович або Андрійович Андрій. Роботодавець зрозуміє, що ви не бажаєте, щоб нинішнє керівництво дізналося про ваші наміри.

3. Без назви компанії

Коротко опишіть, чим займається компанія, в якій ви працюєте, приведіть цифри, що демонструють масштаби діяльності (головне, щоб інформація була правдивою). Наприклад, «одне з найбільших виробничих підприємств штатом в 20 тисяч чоловік, 30 з яких в моєму безпосередньому підпорядкуванні».

4. Резюме-клон

Можна створити неіснуючого людини з даними, схожими на ваші. Наприклад, ваше ім’я буде — не Алексєєв Андрій Андрійович, а Карелін Андрій Андрійович. Посаді — не начальник департаменту, а начальник відділу, і працюєте ви не в Google, а в Яндекс.

«Наскільки це етично?» — запитаєте Ви. Відповідь проста: настільки ж, наскільки етично розміщувати вакансії-клони для моніторингу. Так що в зворотну сторону це теж працює.

Отже, алгоритм дій:

  • створення резюме неіснуючого людини;
  • розміщення його у відкритому доступі і регулярне оновлення;
  • після того, як резюме буде помічено, коригування під конкретні вимоги.

от admin

Добавить комментарий