Яндекс.Метрика Профільний лист | Клуб ремонта

Коли постає питання ремонту даху, в наш час дуже часто перевагу віддають профнастилом.

У чому їх популярність? Обґрунтуємо це спочатку з точки зору процесу монтажу. Він настільки простий, що і дилетант легко освоїть технологію. А з покрівельної укладанням на невеликих спорудах, наприклад, на гаражі, може впоратися навіть одна людина! Профільний лист застосовується на дахах з абсолютно будь-якою конфігурацією і будь-яким ухилом — навіть дуже маленьким (можна будувати суміщені даху). За витратами сил і часу цей варіант виграє якщо порівнювати з укладанням штучної черепиці та листової жерсті, тому покрівельний профнастил можна придбати на сайтi https://stalservis.ua/produktsiia/profnastyl.

Якщо говорити про експлуатаційні якості, то і тут існує кілька головних переваг.

Гарний зовнішній вигляд профільного листа, а ще різні колірні виконання дають можливість застосовувати його не тільки для будівель для господарських потреб, а й для дахів будинків.
Велика механічна надійність робить матеріал максимально надійним — несуча здатність більше, ніж у асбоцементного листа і єврошиферу.
Чудова стійкість до морозів дозволяє застосовувати профільний лист в умовах російського клімату — матеріал має безмежний ресурс щодо заморожування / розморожування на відміну від глиняної черепиці.
Пожежо-безпеку покрівлі з листової сталі виключає її загоряння і поширення вогню.
Тривалий експлуатаційний термін гарантовано за рахунок великої стійкості до корозійних процесів листів, а ще завдяки стійкості до появи лишайників — зовнішній первісний вигляд і структура матеріалу будуть збережені кілька десятків років.
Якщо ви все таки захотіли покрити дах будинку або гаража профільним листом, рекомендуємо з розумом приготуватися до монтажу. Необхідно враховувати, що у даного матеріалу є власні особливості. Щоб не зіпсувати листи в процесі різання або кріплення, краще завчасно дізнатися про всі тонкощі поводження з ними. Що можна і чого не варто робити? Як Земер? Що з інструменту необхідно взяти? У чому відмінна риса технології укладання? На ці та інші питання відповість наша інструкція.

  Что такое букмекерские конторы

Профільний лист

Грамотний вибір матеріалу

Зараз на ринку матеріалів для будівництва представлений цікавий асортимент профлиста. Є стіновий, функціональний, що несе, покрівельний. Як правило, вони всі годяться для влаштування даху. Але якщо наприклад ви будете застосовувати стіновий профнастил, приготуйтеся до того, що потрібно буде робити фактично суцільну обрешітку. Відповідна товщина листа складає 0,5 — 0,7 мм. Матеріал такого роду легкий і водночас дуже міцний.

Пам’ятайте! Найкраще кращі для покрівлі профільовані металеві листи з капілярною канавкою — дані матеріали містять в маркуванні букву R. Така відмінна риса виконує ефект капілярів: при щільному примиканні листів в стикувальному місці волога не буде пробиватися. Канавка служить для водовідведення.

Як підрахувати кількість матеріалу який потрібно? Для покрівлі з малим ухилом, наприклад, гаража, це просто — визначається її площа за допомогою виміру ширини і довжини. Припустимо, у будинку дах з двома ухилами. Для підрахунку потрібно ширину ската поділити на ширину відрізка матеріалу для покрівлі.

До отриманого кількості аркушів додати 15% — з запасом. Наприклад, ширина ската становить 5 м, а ширина металопрофіль — 1,25 м. Значить, знадобиться 4 листа на один скат, 8 листів — на 2 ската. Якщо взяти до уваги запас в 15%, то зручніше купити 9 листів. Довжина листів може становити стандартно 2, 4, 6 м — підбирайте оптимальний варіант в залежності від висоти покрівлі. Ви будете або стикувати два листа, або, якщо дах низька, обійдетеся одним листом (можливо, його доведеться підрізати).

от admin

Добавить комментарий