Яндекс.Метрика Вийшов з ладу автомобільний турбокомпресор - Ремонт турбін Turbotechnic | Клуб ремонта

Турбокомпресор працює в самих екстремальних умовах.

Велика температура відпрацьованих газів і висока частота обертання ротора в комбінуванні з високими навантаженнями неминуче ведуть до виходу його з ладу. Видалення подібних поломок за собою тягне істотні витрати, а в разі заміни всього вузла в десятки тисяч рублів.

Завдяки цьому дуже і дуже важливо не применшувати навіть невеликі симптоми в роботі турбокомпресора і знати, як їх впізнати. Їх зовсім неважко помітити навіть не досвідченому водієві.  А щоб вчасно виявити ознаки несправності необхідно завжди дивитися на оригінальне поведінку автомобіля, і якщо все таки турбіна вимагає ремонту, звертайтеся тут на цей сайт turbotechnic.com.ua.

Зменшення потужності

Першим, найбільш відчутним симптомом, який сигналізує про несправності турбокомпресора, вважається втрата прийомистості мотора. Якщо стало відчутно, що автомобіль досить швидко втрачає потужність, не відчувається прискорення, не чуємо роботу турбіни, напевно ми маємо справу з несправністю турбокомпресора.

Також, якщо ви отримали повідомлення про помилку комп’ютера при перезавантаженні, ви можете бути впевненими, що в турбокомпресорі закоксовавшіеся лопаті і вони застрягли.

Помилковий колір відпрацьованих газів
Іншим симптомом може бути надлишок чорного диму, що виходить з вихлопної системи. Можливо, проблема в тому, що в турбокомпресор надходить дуже багато масла і повітря через пошкодження компресійного колеса, ротора турбіни, лопатей і інших деталей.

Поява густого чорного диму може сигналізувати і про інші несправностей, але викреслювати того, що турбіна вже буде в поганому стані не варто.

Також поява білого (диму з синім відтінком) може говорити про те, що згоряння масла для мотора відбувається у вихлопній системі, а потрапити воно може тута теж через турбіну.

  Вулкан 365

Сторонні шуми

Досить гучна, протиприродна робота мотора вважається потенційним сигналом сильного провисання ротора турбіни завдяки чому лопаті будуть битися об корпус видаючи металевий звук.

Також сильний свист турбіни при оборотах від 1900 оборотів в хвилину і вище, буде сигналізувати про появу проблеми.

Падіння рівня масла

Падіння рівня масла відбувається через його витоку, викликаної пошкодженням або зносом маслос’емних і компресійних кілець, а ще несправністю деталей турбіни.

Завдяки цьому досить важливо іноді знімати показання з масляного щупа і іноді дивитися саму турбіну.

Турбокомпресор — це важливий автомобільний вузол, а ремонт його необхідно багато, завдяки цьому важливо при перших ознаках його несправності відразу вживати заходів до їх усунення, так як снігова куля буде тільки збільшуватися і в один момент все це виллється в непросту поломку мотора.

от admin

Добавить комментарий