Яндекс.Метрика Вита пара | Клуб ремонта

В даний час основний фізичним середовищем передачі даних в структурованих кабельних системах є мідний кабель типу вита пара.

Своє визнання кручена пара отримала завдяки великій різноманітності, відносно невеликій вартості і простоті монтажу. Існує спеціальна класифікація, яка полегшує вибір і роботу з кабелем і пояснює, які етапи становлення пройшла кручена пара, щоб знайти свого сучасного вигляду. Саме це, а також загальні відомості про кручений парі, ми розглянемо в даній статті. А якщо вас потрібно засоби пожежогасіння купити, звертайтеся на сайт podillya-kabel.com.ua.

Перш ніж говорити про класифікацію кручений пари, потрібно розібратися, що являє собою мідний вітопарний кабель. Вита пара — це кабель, який складається з однієї або декількох пар мідних провідників, скручених між собою і покритих зовнішньою оболонкою з полімеру. Відразу виникає питання — навіщо скручувати пари між собою?

Справа в тому, що скручування провідників однієї пари збільшує рівень зв’язку між ними, тобто електромагнітні перешкоди надають рівносильне вплив на обидва провідника. В результаті зменшуються взаємні наведення при передачі сигналів. Для зменшення зв’язку між окремо взятими парами провідники звиваються з різним кроком скрутки.

Простими словами — це додатковий захист від перешкод, а також спосіб посилення зв’язку між провідниками, які передають загальні сигнали.

Загальна конструкція кручений пари

Кабель вита пара складається з декількох мідних провідників, які утворюють пару і мають ізоляцію з полівінілхлориду або поліпропілену. Більш якісні провідники мають оболонку з спіненого поліетилену, який забезпечує низькі діелектричні втрати, або з тефлону, який захищає провідники в умовах високих температур. У свою чергу провідники можуть бути одножильними або багатожильними. Всередині кабелю також знаходиться розривна нитка, вона дозволяє легко знімати зовнішню оболонку, не пошкоджуючи ізоляцію провідників і забезпечуючи додаткову міцність кабелю. Скорочення провідники, а також інші елементи (в залежності від конструкції) покриваються спільної зовнішньої оболонкою.

  Облагороженный урбанизм от dt studio в привлекательном проекте itaim villa house, сан-паулу, бразилия

На даний момент кручена пара — це найпоширеніше рішення при створенні локальних мереж.
Зовнішня оболонка стандартного кабелю типу вита пара має товщину від 0.5 мм до 0.9 мм. У більшості випадків оболонка виготовляється з полівінілхлориду (PVC) з домішкою крейди, або з полімерів, які не підтримують горіння і не виділяють при горінні галогенів (LSZH). Кабелі з оболонкою з ПВХ використовується в основному для поодинокого прокладення усередині будівель і споруд. Для групової прокладки всередині приміщень де можливе масове скупчення людей застосовуються кабелі з оболонкою LSZH.

Форма зовнішньої оболонки кабелю може бути двох видів. В даний час найбільш поширеною є кругла форма, але не рідко використовується і плоска. Купити хороший кабель можна на сайтіhttps://podillya-kabel.com.ua/

У загальних рисах ми описали, що таке кручена пара і з чого вона складається. Тепер перейдемо до головної теми статті і розглянемо, які види і категорії кручений пари існують в даний час, і за якими критеріями прийнято розрізняти мідний кабель кручена пара.

от admin

Добавить комментарий