Яндекс.Метрика Як правильно вибирати для покупки квартиру | Клуб ремонта

Збираючись придбати житло, люди неминуче стикаються зі стресом, порівняти який можна хіба що зі стрибком з парашутом або іншим екстремальним видом спорту, де людина перебуває в такому ж психологічному напрузі. Пов’язано воно з боязню випробувати розчарування в придбаному житло. Чому ж люди не можу знайти той варіант, що буде влаштовувати їх повністю? Справа в тому, що вибираючи квартиру, все орієнтуються на власні індивідуальні переваги і пріоритети, а універсальної формули визначення «ідеальної квартири» просто немає. Комусь в житло важлива-освітленість, інші шукають максимально простору квартиру, а для третього пріоритетна близькість зеленої зони, де можна щодня гуляти з собакою.

Купити однушку в Києві: де і яка мінімальна вартість

Що краще новобудова або Вторинне житло

Як же знайти те, що найкращим чином відповідатиме всім потребам? Спочатку належить визначитися, чи буде квартира перебувати в тільки що побудованому будинку, або краще підшукати житло у вже обжитому районі.

Вторинне житло — це квартира, в якій вже хтось жив, і яка вже мала власників. Тому квартири в зданій в експлуатацію новобудові є власністю забудовника і вважаються вторинним житлом. А якщо вас цікавить хороше житло, звертайтеся до надійного ріелтора, Сподін Ігор Юрійович Агент по операциям с недвижимостью в AH Valion.

Як правильно вибирати для покупки квартирувибирати

Первинне житло-це виключно квартира в новобудові, причому в споруджуваному будинку житло не купується, а інвестується.

Покупаешь квартиру? Что спросить у собственника?!

Як правильно вибирати для покупки квартируквартира

Переваги вторинного житла

Коли квартира готова до проживання, це вигідно з кількох причин. Перш за все, якщо така житлова площа знаходиться в хорошому стані, вона готова прийняти нових мешканців в найкоротші терміни. Однак і при необхідності косметичного ремонту новим власникам не доведеться довго чекати, та й обійдеться оновлення інтер’єру не настільки дорого. У багатьох випадках вартість комунальних послуг в секторі вторинного житла виявляються дешевше, ніж в новобудовах.

Осмотр квартиры перед покупкой

Недоліки вторинного житла

Головним недоліком вторинного житла є те, воно не нове. А значить, новим власникам доведеться зіткнутися зі старою проводкою і сантехнікою. Труби можуть текти, розетки іскрити, а зі стелі може сипатися штукатурка.Хоча догляд за такою квартирою не надто дорогий, але підтримувати в гідному стані її доведеться постійно, що забирає чимало часу. До того ж проживання в старій квартирі, в порівнянні з новобудовою, може виявитися не настільки комфортним. Під’їзди побудованих часом кілька десятиліть тому будинків охороняються в кращому випадку тільки домофоном або кодовим замком, а мешканці новобудов сьогодні часто наймають консьєржа або сторожа.

7 СОВЕТОВ ЗА 7 МИНУТ — КАК ВЫБРАТЬ КВАРТИРУ? СМОТРИМ НА НЕДВИЖИМОСТЬ ДО ПОКУПКИ. Дизайн интерьера.

Переваги новобудови

Є у новобудов і інші переваги. Під’їзди тут набагато просторіше і чистіше, ніж в старих будинках, вище стелі і зручніше ліфти. Є Системи безпеки, а найголовніше, сучасні планування багато комфортніше і продуманіше тих, що можна зустріти майже у всіх будинках радянської епохи. Та й відчувати себе першим і єдиним власником квартири, мабуть, приємніше.

  4 Секрета, как сделать маленькую квартиру больше

7 СОВЕТОВ, КАК ВЫБРАТЬ КВАРТИРУ?

Як правильно вибирати для покупки квартирувторинного житла

Недоліки новобудов

Однак і новобудови не можна назвати ідеальними. Якщо квартира продається без будь-якого ремонту, то вкласти в нього кошти і сили доведеться власнику. А про швидкий комфорт і переїзд можна забути. Квартира в новобудові-це бетонні стіни, що пахнуть цементом стелі і сіра підлога з того ж бетону.До першого ремонту в новобудові доведеться поставитися з усією серйозністю і віддачею, оскільки процес зажадає не тільки великих фінансових витрат, але і достатньо часу і нервів. Оскільки ремонт не обійде нікого з сусідів, то перші роки в новобудові завжди пов’язані з постійним стуком, звуком дрилі і перфоратора, перенесенням меблів і будівельного сміття. Шум і стуки будуть лунати регулярно і абсолютно з усіх боків.

Як правильно вибирати для покупки квартирувторинного житла

Тому якщо в родині є маленькі діти, то від покупки квартири в новобудові краще відмовитися.

Як правильно вибирати для покупки квартирупокупка

Як правильно вибрати відповідний район

Вибираючи район, де належить Купити квартиру, важливо врахувати масу критеріїв. Серед них і можливість швидкого виїзду на трасу, близькість майбутнього житла до дітей або батьків, до місця роботи та інших об’єктів, що грають в житті важливу роль.

Як правильно вибирати для покупки квартируквартира

Але, крім цього, не варто забувати про екологію. Якщо в безпосередній близькості від району є такі отруйники середовища, як промислові підприємства і їде безперервним потоком автотранспорт, то з часом чистого повітря стати може тільки менше. Близьке розташування промислових об’єктів і транспортних розв’язок може не кращим чином позначитися на здоров’ї. А ось якщо поруч є зелена зона, парк або сквер, то рослини зменшать згубний вплив транспорту і підприємств.

Як правильно вибирати для покупки квартирупокупка

Якщо на новому місці проживання належить користуватися громадським транспортом, краще прийти в ранкову годину-пік на найближчу зупинку, щоб дізнатися, чи достатньо часто тут ходить транспорт, і чи легко потрапити в автобус. Близькість кінцевої зупинки можна вважати перевагою, оскільки шанс комфортно дістатися в потрібне місце збільшується. Однозначно має насторожити розташування поблизу від будинку ЛЕП, високовольтних ліній електропередачі.

Низькочастотне електромагнітне випромінювання цих споруд може не кращим чином позначитися на здоров’ї і навіть спровокувати деякі захворювання.Якщо є особиста машина, то буде не зайвим переконатися, що поруч з будинком є платна автостоянка. Однак якщо таке скупчення машин знаходиться прямо під вікнами, то не варто дивуватися, що доведеться миритися з виттям автомобільної сигналізації, звуками працюючих двигунів і їх вихлопів

Якщо під вікнами цілодобовий павільйон або торговий намет, то ночами можна буде народні пісні у виконанні п’яних голосів балади, а вранці йти повз наповнених пляшками і банками урн.

Як правильно вибирати для покупки квартирувторинного житла

При виборі району варто переконатися, що в окрузі є аптеки і поліклініки, служби побуту і школи, дитячі садки і всі необхідні магазини, а також інша інфраструктура. Якщо в сім’ї є діти, то обов’язково потрібно особисто відвідати дитячий сад або школу, щоб переконатися в їх працездатності і хоча б зовні оцінити їх рівень. А у відділі освіти можна уточнити рейтинг навчальних закладів, розташованих в цьому районі.

от admin

Добавить комментарий