Як вибрати обслуговуючу компанію для ліфтового обладнання

Що необхідно знати перш ніж вибрати компанію, якій ви хочете доручити безаварійне довголіття власних помічників — ліфтів, наприклад, на виробництві або ліфта в центрі торгівлі або ж в багатоквартирному будинку. Ліфти стають одним з дуже важливих варіантів вертикального пересування, а для деяких громадян — це тільки один спосіб зв’язку зі світом. У ліфтах люди починають день і завершують, а затьмарити все може поламана робота ліфтового обладнання. Техобслуговування ліфтів для перевезення пасажирів — це, в першу чергу, робота на випередження. Наша фірма виробляє аварійно техобслуговування ліфтів, і є бажання розповісти про те, що для нас завжди вважається першочерговим в роботі. Почавши з керівництва і завершуючи механіками компанії, у нас завжди на чільне місце ставиться безпека, точніше забезпечення безпеки, як пасажирам ліфтів і ескалаторів, які ми обслуговуємо, так і нашим співробітникам. А якщо ви хочете вибрати професійну компанію з обслуговування ліфтового обладнання, рекомендуємо звернути увагу на https://www.schindler.com/ua/internet/uk/service-maintenance.html.

Як вибрати обслуговуючу компанію для ліфтового обладнанняліфтового

Чому обриваються ліфти

У техобслуговування ліфтів входять, як конкретно ремонти, так і велика аналітична робота, яка під собою передбачає передбачливість. Наші фахівці, маючи багатий багаж знань, навичок і умінь, намагаються багато типів робіт робити на випередження і комплексно — вузлами.? Роботу кожного ліфта контролює закріплений за ліфтом механік і, зрозуміло, іноді стан ліфта оцінює головний інженер компанії.

Комплексна робота над вузлами обладнання дає можливість зупиняти ліфт під час виконання робіт пов’язаних з ремонтом відносно не довго. При уважному дослідженні кожного сантиметра обладнання, виявляється знос тих або інших деталей. Аналітика постійних помилок, деталей» на зношування » — дає можливість прогнозувати необхідність виконання будівельних робіт. Для того, щоб замовник бачив і міг планувати майбутні витрати, ми ведемо спеціалізований щоденник, і всю роботу плануємо і координуємо з клієнтами, відповідно до складеного графіку.

Як вибрати обслуговуючу компанію для ліфтового обладнанняобслуговуючу

Проблема ліфтів

Що входить в техобслуговування

У техобслуговування входить, як робота з несправностями, які ми виправляємо дуже швидко-склад із запасними частинами дає нам можливість швидко запускати в ? роботу обладнання не зупиняючи його надовго, так і поточні роботи. Фахівці компанії підйом роблять нинішній ремонт-змазування, огляди, заміни витратних матеріалів. Таким чином ми робимо і капітальні роботи з ремонту, і поточні.

Ліфти-довгожителі: Більшість підйомників в будинках франківців в експлуатації від 30 до 40 років

Наш підхід дає можливість економити нашим клієнтам. Ми допомагаємо вирішити, коли стоїть питання, наприклад, про ремонт або заміну частини обладнання. Завжди пропонуючи варіанти для прийняття рішення, ми розглядаємо, наприклад, ціну ? нової деталі або вартість ремонту старої. Додам конкретики до міркувань на прикладі роботи з платами управління. Коли одна плата коштує 150 тисяч, а її ремонт 70 тисяч рублів, але при цьому необхідно розуміти, що плата вже працює другий десяток років, можливо, одна її поломка — це тільки початок серії несправностей. ? Роботи по ремонту подібного плану ми робимо з компаніями, яким довіряємо. ? Для нас важливо, щоб наші клієнти були впевнені в тому, що їх обладнання буде справно працювати.

Як вибрати обслуговуючу компанію для ліфтового обладнанняліфтового

Франківці скаржаться на старі ліфти

Роботи з техобслуговування ліфтів-це ще й швидке визволення застряглих в ліфті людей. Ми в договорі прописуємо надання даної послуги протягом 30 хвилин. Наші фахівці знаходяться весь час в самих різних районах міста, і швидке реагування на застрявання для нас в пріоритеті. Та бригада, яка ближче знаходиться до місця НП, та й їде до застряглої техніки. Далі-аварійне обслуговування, огляд, ремонт і запуск ліфта знову на допомогу людям.

У Києві більшість зламаних ліфтів не працюють через крадіжки обладнання

Для більшості центрів торгівлі важливо щоб роботи по ремонту і техобслуговування проводилися в зручний час, тому ми зазвичай домовляємося зробити все що необхідно в неробочий час — вранці, перед початком трудового дня або ввечері — після закінчення торгівлі.

Оставьте комментарий