Яндекс.Метрика Якими бувають наповнювачі для сучасних матраців | Клуб ремонта

Спальне місце визначає якість і комфортність сну. Правильний вибір ортопедичного матраца відповідає за ваше самопочуття, буде відмінною профілактикою проблем з хребтом, знижує больові відчуття, допомагає в комплексній терапії поточних захворювань. Дуже багато що залежить від використовуваного наповнювача. У продажі представлені самі різні варіанти — розглянемо основні, розповімо, що враховувати при виборі.

Якими бувають наповнювачі для сучасних матраців

Популярні наповнювачі ортопедичних матраців

Сьогодні недорогі ортопедичні матраци можуть бути в каталозі інтернет магазину magdek.com.ua як бесупружинними, так і пружинними. Наповнювачі можу мати різну жорсткість, ті або інші гігієнічні характеристики.

Якими бувають наповнювачі для сучасних матраців

Койра кокоса

Койра кокоса має відмінні пружинячі властивості, не гниє, зупиняє процеси розмноження, зростання шкідливих мікробів, відводить вологу, пропускає повітря, на 100иполлергенная і безпечна. Кокосовий наповнювач — відмінний варіант для створення матраців різного рівня жорсткості. Він підходить дітям і дорослим, незамінний при патологіях опорно-рухової системи. Цікаве рішення — комбіновані матраци з кокосом і піною.

Синтепух

Практичний м’який матеріал, який підійде астматикам, алергікам. Він має хороші теплоізоляційні властивості, після стискування відновлюється швидко.

Піна і латекс

Мемори, Орма, Отофлекс, Фоам — це усе популярні види піни. Кожен має свої сильні, слабкі сторони і особливості. Анатомічний ефект відмінний, ціна вищі за середній, зате і довговічність хороша.

Якими бувають наповнювачі для сучасних матраців

Ви можете купить матрас недорого з натурального або штучного латексу. Матеріал має високий рівень жорсткості, створює оптимальні умови для циркуляції повітряних мас, не викликає аллергий, зупиняє розмноження бактерій, підтримує опорно-рухову систему.

Якими бувають наповнювачі для сучасних матраців

Бавовна і шерсть

Натуральні матеріали також застосовують в якості наповнення для матраців. Бавовна дуже практична, відповідає за терморегуляцію, має виражені гігроскопічні характеристики. Шерсть зберігає тепло, нормалізує тиск, створює сприятливі умови для розслаблення, відпочинку, довговічна.

Якими бувають наповнювачі для сучасних матраців

Інші популярні варіанти

Повсть — відмінний бар’єр між різними шарами наповнювача, він може бути натуральним і синтетичним. Пенополиуретан доступний за ціною, анатомічний, комфортний. Добре показують себе в експлуатації струттофайбер, холлофайбер, термоткани. Вони еластичні, міцні і не викликають алергічних реакцій.

Якими бувають наповнювачі для сучасних матраців

Так що ж вибрати?

Все залежить від:

  • особистих переваг;
  • потрібній жорсткості;
  • бажаних характеристик;
  • доступного бюджету.
Якими бувають наповнювачі для сучасних матраців

Дивіться на медичні свідчення, особливості меблів, власну масу тіла, вентиляційні властивості певного матеріалу. Людям з патологіями суглобів, посудин, опорно-рухової системи рекомендують зупинятися на м’яких моделях. Вироби середньої жорсткості застосовують при патологіях спини, жорсткі, — під час активного формування хребта у дітей, при лікуванні гриж, виправленні осанки в дитячому і дорослому віці.

  Купить базы для столов в Киеве по выгодным ценам

Похожие статьи

от admin

Добавить комментарий