Перевага оренди спецтехніки перед покупкою

Оренда різних спецмашин і механізмів цілком обдумано є однією з найпопулярніших сьогодні послуг. Зрозуміло, аналогічна ситуація стала наслідком цілком явних плюсів, якими володіє цей варіант партнерства. Для отримання дуже повної картини необхідно розглянути важливі переваги оренди спеціальної техніки детальніше.

Хороші якості оренди якщо порівнювати з покупкою

Досить зрозуміло, що оренда спеціальної техніки ніколи не стала б настільки популярною, не надаючи явних переваг, які пов’язані з самим визначальним параметром – економічним. Купівля будь-якої продуктивної і найсучаснішої машини обійдеться Клієнту в дуже велику суму. Завдяки цьому більшість потенційних замовників воліють орендувати необхідні машини, оплачуючи набагато менші суми, які до того ж розтягнуті за часом на весь період застосування техніки.

Іншим головною перевагою оренди виступає той момент, що дуже часто техніка буває потрібно невелику кількість часу. Розглянута послуга дає можливість отримувати машину, обладнання або механізм власне тоді, коли вони необхідні. При цьому не з’являється проблема з утриманням і обслуговуванням техніки в інший час.

Потрібно брати до уваги і ту обставину, що велика частина спеціальної техніки вимагає не тільки серйозного і професійного обслуговування і зберігання, що передбачає наявність персоналу і гаражів або навіть цехів. Для її експлуатації потрібно проходження запропонованих законом обов’язкових процедур і отримання відповідних дозволів, наприклад, від Ростехнагляду. Беручи до відома вітчизняні специфіці роботи органів контролю, схожі заходи часто вимагають не тільки серйозної уваги, але і чималих вкладень фінансів.

Додатковою серйозною перевагою оренди якщо порівнювати з придбанням спеціальної техніки вважається те, що в першому варіанті завжди є можливість вибрати найефективніший і хороший варіант певної машини або механізму. Купівля ж, наприклад, крана, робить потрібним застосування його навіть в тому випадку, коли це недоцільно з фінансової або технічної точки зору. Більш того, при необхідності завжди можна орендувати і дві, і три одиниці потрібної техніки, тоді як придбання подібної кількості машин просто неможливо.

Найпопулярніші види техніки

Найпопулярнішими є дві категорії спеціальної техніки. По-перше, найбільш універсальні машини, що поєднують в собі різні можливості. Прикладами в такому випадку виступають широко використовувані сьогодні маніпулятори, що виконують як вантажопідйомні, так і транспортні роботи. Ще досить таки великі можливості надаються клієнтам при оренді сучасних екскаваторів-навантажувачів. Вони завдяки застосуванню різного навісного обладнання можуть виконувати різні функції, починаючи від землерийних і завершуючи розвантажувально-навантажувальними роботами.

Друге, більшу частину замовників цікавить спеціальна техніка, що володіє якоюсь однією, але дуже успішно здійснюваної функцією. До цього категорії відносяться найбільш вантажопідйомні крани, машини з найвищою прохідністю або місткістю кузова і т.д. зрозуміло, що майже завжди схожі моделі мають дуже велику ціну, що виконує їх придбання малореальним заходом. У той же час, Оренда подібних машин доступна величезній кількості потенційних замовників.

Показники вибору компанії для оренди техніки

Для того, щоб плюси оренди спеціальної техніки були вжиті з більш високою ефективністю, слід дуже грунтовно і виважено підходити до вибору компанії для партнерства. При цьому варто мати на увазі такі найбільш значні критерії:

  • кількість і різноманіття пропонованої в оренду техніки;
  • її техстан і рік випуску;
  • кваліфікація обслуговуючих машини і механізми екіпажів, включаючи один з основних параметрів-стаж робіт за фахом;
  • тривалість роботи компанії на ринку та відгуки її справжніх клієнтів, які вже скористалися послугами з оренди спеціальної техніки.

Зрозуміло, не варто скидати з рахунків і економічна ознака, який в сьогоднішніх умовах стає ще більш важливим. Однак, його необхідно розглядати не окремо, а в комбінуванні з іншими факторами. Це дасть можливість реалізувати більш правильний і ефектний вибір компанії для партнерства з оренди спеціальної техніки.

Оставьте комментарий