Яндекс.Метрика Перевага підвісного унітазу | Клуб ремонта

Подібна конструкція, як унітаз підвісного типу, з’явилася на ринку нашої країни не так давно. Дуже часто вона зустрічається в торгових або центрах офісного типу, проте унітаз підвісного типу призначається і для звичайних житлових будинків. Більшість людей встановлюють такий виріб завдяки зручності, але деякі сумніваються в його міцності і довговічності.

Перевага підвісного унітазу

5 міфів про унітази підвісного типу

Міф 1: унітази підвісного типу та інсталяції досить дорогі

Цей міф з’явився на увазі того, що спочатку виробництвом унітазів підвісного типу і біде, як і виробництвом будь-яких сучасних сантехнічних рішень, займалися виключно преміум-бренди. Втім на даний момент практично всі виробники рекомендують варіанти унітазів підвісного типу. Зрозуміло, люксові моделі відрізняються найбільш сучасним і самим різним дизайном, проте в даний час знайти унітаз підвісного типу і інсталяцію за приємною ціною — реальність. А купити якісний підвісний унітаз можна в каталозі магазину https://style-dom.com.ua/

Перевага підвісного унітазу

Міф 2: унітаз підвісного типу не витримує значну вагу

Зрозуміло, візуально здається, що ємність унітазу висить в повітрі. але система монтажу і надійні елементи кріплення роблять конструкцію не менш міцною, ніж під час установки підлогової моделі. При грамотному монтажі, унітази підвісного типу можуть витримати до 400 кг ваги, але необхідно вибрати відповідну для вашого приміщення інсталяцію.

Перевага підвісного унітазу

Міф 3: водний витрата

Додатковим міфом про унітази підвісного типу можна іменувати збільшений, якщо порівнювати з підлоговими, Водний витрата. Може бути, ця думка виникла на увазі того, що інсталяція зазвичай захована під фальш-панеллю або вбудована в стінку, тому оцінити обсяг бачка, як в підлоговому унітазі, важко. Насправді, економний Водний витрата в інсталяціях з’явився навіть раніше, ніж в підлогових: зазвичай бак поділений на 2 частини — меншу і більшу. Подвійна кнопка дає можливість регулювати водний обсяг. Доказом економності унітазів підвісного типу на Кримському узбережжі вважати можна той момент, що у всіх сучасних офісних і центрах для торгівлі з великою прохідністю встановлені власне унітази підвісного типу.

Перевага підвісного унітазу

Міф 4: чуйна до домашньої хімії кераміка

Чаша унітазу підвісного типу зроблена з подібного ж порцеляни або санітарної кераміки, як і традиційний унітаз підлогового типу. Дуже часто навіть навпаки: найновіші моделі унітазів підвісного типу на Кримському узбережжі мають додаткове антігрязевой покриття, яке полегшує прибирання.

  Правильное освещение: как выбрать идеальную настольную лампу

Міф 5: важко вибрати інсталяцію до унітазу

Монтаж інсталяції та унітазу підвісного типу, зрозуміло, важче, ніж установка унітазу для установки на підлогу, але зазвичай всі розміри для підключення унітазу до інсталяції звичайні: будь-яка чаша підійде до будь-якої інсталяції. А монтаж самої інсталяції ускладнюється лише тим, що її необхідно чимось закрити після того як відбулася установка: ролетом, фальшстеной з гіпсу з плиткою або іншою конструкцією. До позитивних якостей подібного рішення можна віднести гарний вигляд: підібравши невисоку інсталяцію, ви можете організувати додаткову полицю для зберігання.

Перевага підвісного унітазу

Види інсталяцій для унітазів підвісного типу

  • Блокові інсталяції. Ставляться з кріпленням на стіну несучого типу і закріплюються саме до вертикальної поверхні. Навантаження розподіляється за рахунок декількох кріпильних точок. Фальшстінку не рекомендується встановлювати на відстані від інсталяції: тоді вантаж від чаші буде переноситися не тільки на інсталяцію, але і на поверхню стінки.
  • Рамні інсталяції. Ставиться з кріпленням до поверхні підлоги і, виходячи з цього, все навантаження припадає на плиту підлоги. При застосуванні такої інсталяції можна налаштовувати висоту розташування чаші: досить зручно, якщо зростання членів сімейства вище або нижче середнього.
Перевага підвісного унітазу

Плюси унітазів підвісного типу

  1. Гарний зовнішній вигляд. Унітази підвісного типу і біде виглядають коротко, підійдуть для інтер’єрів в мінімалістському стилі.
  2. Збереження вільного простору. Незважаючи на те, що необхідно передбачати місце під інсталяцію, в кінці кінців конструкція все одно більш ергономічна, ніж у унітазу для установки на підлогу.
  3. Сучасні рішення. Крім конструкції, сучасні інсталяції дають можливість регулювати зливний обсяг, а Плюс до всього до унітазу підвісного типу можна придбати технологічну кнопку з підсвічуванням, сенсорну панель.
  4. Простота прибирання. Витерти підлогу, витерти зовнішню частину ємності унітазу набагато легше, ніж в підлогових моделях.
  5. Надійність бачка. На відміну від керамічних бачків, пластиковий бачок в інсталяціях для унітазів підвісного типу захований від зовнішніх впливів, а санітарний пластик, з якого він зроблений, розраховується на період служби 10-20 років.

от admin

Добавить комментарий