Яндекс.Метрика Принципи вибору кращого проекту будинку | Клуб ремонта

Як вибрати кращий проект будинку, строго відповідний вимогам майбутніх мешканців? На що потрібно звернути увагу, щоб насолоджуватися красою будинку вашої мрії протягом декількох десятиліть? Чи можна реалізувати будь-який проект будинку на власній ділянці землі? На ці та інші питання ми постараємося відповісти в цій статті.

Земельна ділянка та вказівки з умов розвитку території або плану зонування

Вибір готового проектування будинків та котеджів вимагає обліку та аналізу безлічі різних факторів. Почнемо з факторів, пов’язаних з ділянкою і будівельними нормами. Важливо вибрати проект будинку, який відповідає конкретній ділянці і його місцю розташування. Тому важливі розмір ділянки, його розташування, кут нахилу, найближчі сусіди або наявність комунікацій. Додатковим фактором, що визначає вибір проекту, є також розташування ділянки по відношенню до сторін світу і під’їзній дорозі.

Іншим важливим фактором, що визначає вибір проекту, є положення, включені в умови забудови або в місцевий план просторового розвитку. Вони можуть накладати певні обмеження, наприклад, визначати допустиму площу забудови по відношенню до площі ділянки, встановлювати максимальну висоту будівлі або ширину підйому, встановлювати форму даху, вказувати Допустиме розташування коника по відношенню до під’їзної дороги або визначати певний колір підйому або колір черепиці.

Площа будинку

Перевіривши можливості ділянки інвестора і проаналізувавши умови забудови (або витяг з плану місцевого розвитку), видані управлінням комуни, настав час розглянути потреби майбутніх жителів. Необхідно відповісти на питання, який оптимальний розмір будівлі для всієї родини. Для цього найкраще визначити кількість всіх кімнат, які повинні бути в будинку мрії. Крім спалень, вітальні, кухні необхідно врахувати ванні кімнати, котельню, гардеробну, гараж, пральню і т.д. наступний крок — скласти площі всіх приміщень. Отримане число-це приблизна площа майбутнього будинку.

Кількість поверхів будівлі

Наступний крок-визначення поверховості майбутнього будинку. Найбільш зручне функціональне планування пропонують одноповерхові будинки. Відсутність сходів в будівлі полегшує комунікації, але недоліком є велика площа, яку будівлі цього типу займають на ділянці, в порівнянні з будинками з поверхами або корисною мансардою.
У двоповерхових будинках житлова зона розташовується на першому поверсі, а на горищі (другому поверсі) знаходиться приватна зона мешканців будинку, яка відокремлена від шуму, переважаючого внизу. Обидва рішення мають свої плюси і мінуси, і варто детально проаналізувати їх, перш ніж зробити вибір.

  Как правильно выбрать IP-камеру?

Адаптація проектних рішень

Готові проекти будинків, представлені на веб-сайтах, можуть бути скориговані відповідно до ваших уподобань і очікувань. Це відноситься як до зміни функціонального планування будівлі, так і до зміни архітектурних елементів або технології будівництва. Ви також можете змінити фасадні матеріали, що використовуються в проекті. На всі зміни студія HomeKONCEPT видає письмовий безкоштовний дозвіл. Вони можуть бути внесені в документацію на стадії адаптації проекту до ділянки місцевим архітектором.

Традиційний одноповерховий будинок Z381 з двосхилим дахом від Z500

Z92 Зручний будинок з великою котельнею, пральнею та додатковою кімнатою на першому поверсі

от admin

Добавить комментарий