Шнекова спіраль суцільнотягнута

Шнеки широко використовують в будівельній, харчовій, хімічній промисловості для конвеєрного транспортування рідких і сипучих фракцій. Спіраль шнека-основний робочий елемент бурового обладнання.

Шнекова спіраль суцільнотягнута

Конструкційні особливості дають можливість застосовувати спіралі для шнеків незалежно від положення в просторі: горизонтально, вертикально і під кут. Нехитре по своїй конфігурації пристрій шнеків виключає складності в обслуговуванні, а при несправності, деталь не вимагає витратного, тривалого ремонту.

Шнекова спіраль суцільнотягнута

Виробнича технологія

Сьогодні застосовують кілька виробничих технологій шнеків. Суцільнотягнуті, зварені з деяких сегментів і отримані шляхом холодної прокатки – це моделі від невеликих підприємств. Детальніше дивіться за посиланням https://agrohelix.com.ua/shneki/

Шнекова спіраль суцільнотягнута

Великосерійне виробництво передбачає гарячу прокатку спіралі, з подальшим приварюванням до валу шнека.

Деталі виробництва

Головне завдання під час виготовлення шнеків – спроектувати їх так, щоб найбільша результативність в переміщенні/переробці сировини або грунту не приводила до раннього зношування елементів конструкції.

Досить важливі вимоги до точності збірки пред’являють вже на кроці розрізання стали для виготовлення витків шнека, так як точна і правильна геометрична форма спіралі – запорука продуктивності майбутнього агрегату.

Хороший результат багато в чому залежить від точності згинання витків. Відхилення від проекту навіть в пару градусів вважається неприпустимим.

Важливий етап у виробництві шнека-дробеструйная обробка. Вона не тільки надає готовому виробу гарний вигляд, але і істотно збільшує точність складального процесу.

Про важливість педантичного дотримання проектних параметрів говорить той момент, що під час установки забурника в основу шнека, більшість виробників застосовують лазерні технології. Подібний підхід задає великий ритм подальшої збірки, так як дуже точна гнучка витків шнека при ідеальному старті, зменшує до мінімуму підгонку елементів, таким чином економить час.

Шнекова спіраль суцільнотягнута

Не можна применшати якість сировини і елементів, що беруть участь у виготовленні шнеків. Чи не будь-яка дріт для зварювання може гарантувати необхідну надійність кріплення елементів конструкції.

Даний момент дуже важливий під час установки хаба – адаптера або перехідника, який з’єднує вал шнека з компонентами обертального механізму.

Нарешті, дуже важливим вважається обладнання, на якому виконуються роботи, зокрема – ЧПУ верстат для виробництва витків шнека.

Шнекова спіраль суцільнотягнута

У чому перевага шнека під замовлення?

Рукодільний або не відповідає умовам завдання шнек не просто зменшує результативність робочих процесів або має неповний ресурс, він буде причиною поломки периферійного обладнання.

Наприклад, помилкова геометрія витків і зневажливість під час виготовлення бурових шнеків веде до надмірного опору грунту, яке передаючись на вал вращателя і зубчасті деталі планетарного механізму, що викликає їх передчасний знос і вихід з ладу.

Незважаючи на велику кількість мануалів по самостійному виготовленню шнеків, слід мати на увазі, що така самодіяльність буде працювати лише на домашньому рівні. При видимій простоті вироби зробити розрахунок витка шнека, а потім здійснити проект в масштабну модель – занадто важко. Глобальне, а основне, хороше виробництво шнеків можливо тільки в умовах оснащеної майстерні з досвідченим персоналом. А якщо вас цікавить шнекова спіраль від AgroHelix, переходьте на сайт agrohelix.

Шнекова спіраль суцільнотягнута

Виготовлення шнеків за кресленнями замовника — це відповідний і взаємовигідний для сторін варіант спільної роботи. Замовник, як ніхто, розуміє експлуатаційні особливості, умови і цілі власного обладнання, а виконавець зменшує робочий час над проектом.

Шнекова спіраль суцільнотягнута

agrohelix.com.ua/

Оставьте комментарий