Ви вирішили поставити вікна REHAU. Відмінний вибір: ця профільна система відрізняється високою якістю, довговічними цілісно протягнутими ущільнювачами, стильним дизайном, підвищеним захистом від злому, зручною в догляді глянцевою поверхнею і терміном служби більше 60 років.

Пластикові вікна. Вся правда про ПВХ-профіль. Чернівці ViknaDOMI

Незважаючи на схожий дизайн, вони розрізняються між собою по монтажній ширині, кількості повітряних камер, показниками тепло — і звукоізоляції і розмірами склопакета, який встане у вікно.

Вікна REHAU - як вибрати відповідний профільпрофілів REHAU

Чим товщі профіль, чим більше в ньому камер, і чим ширше склопакет, який можна поставити, тим тепліше і тихіше буде у вашому будинку.

Вікна REHAU - як вибрати відповідний профільпрофілів REHAU

Як вибрати колір віконного профілю | Как выбрать цвет пластикового окна | Лінія Вікон

При виборі профілю не обов’язково брати найширший і дорогий. Виходьте з функцій приміщення, де буде стояти вікно. Для спальні в багатоквартирному будинку, біля жвавої вулиці і літньої дачі, в тихому селищі потрібні різні пластикові вікна.

Давайте розглянемо 5 найпопулярніших профілів REHAU і розберемося, коли який вибрати.

Вікна REHAU - як вибрати відповідний профільпрофільна система

Порівняння профільних систем Rehau Synego&Geneo

Особливість

Тепла п’ятикамерна система зі зменшеною висотою рами: стулка + рама на 5-10 мм коротше, ніж у стандартних профілів. За рахунок такої конструкції вікна REHAU Delight-Design пропускають в кімнату на 10% більше світла і при цьому зберігають тепло і тишу. Цей профіль на 20% тепліше REHAU Grazio і на 30% тепліше вікон шириною 60 мм.

А ще у системи фігурна стулка і декоративний штапик з витонченим рельєфом. Це робить ваше вікно незвичайним, вишуканим і стильним.

Де поставити

Як і всі профілі з монтажною шириною 70 мм профіль універсальний. Вікна RREHAU Delight-Design можна поставити і в квартиру, і в котедж. Завдяки підвищеному пропусканню світла цей профіль ідеальний для тіньових сторін будівель і регіонів, де постійно похмуро.

Вікна REHAU - як вибрати відповідний профільrehau

Тепла і тиха профільна система преміум-класу для тих, хто цінує підвищений комфорт і не хоче переплачувати за опалення та кондиціонування. Відмінно зберігає комфортну температуру в кімнаті і максимально захищає від вуличних звуків. Шум великого міста при закритому вікні буде схожий на тихий шепіт.

Де поставити

Підходить для скління квартир і будинків в районах з холодною зимою, а також розташованих в галасливих місцях. Система незамінна в котеджах, де важливо збереження комфортної температури в будь-який час року і економія електрики.

Вікна REHAU - як вибрати відповідний профільrehau

Підсумувавши

Характеристики профілів REHAU, про які ми говорили в статті, для вашої зручності зібрані в таблиці. Вам буде легко порівняти профілі і зробити продуманий вибір.

Монтаж вікон. Профіль REHAU Euro-Design 70

Вікна REHAU - як вибрати відповідний профільпрофільна система

У лінійці REHAU є профілі для скління будь-яких приміщень, вибір за вами. Продумайте, які функції повинні виконувати вікна: де потрібно просто закрити отвір, а де потрібна підвищена тепло — і шумоізоляція. Обов’язково своїми очима подивіться на профіль в офісі продажів, це допоможе вам прийняти правильне рішення і довгі роки радіти своїм ідеальним вікнам.

Как не стать жертвой обмана при установке новых окон – Все буде добре. Выпуск 1049 от 10.07.17