Гідроциліндр (гідравлічний циліндр) — об’ємний гідродвигун зворотно-поступального руху. Робочим тілом у ньому виступає рідина, яка під тиском керує ходом штока, а той в свою чергу впливає на потрібний нам механізм. Існують різні типи цього обладнання: гідроциліндри двосторонньої дії і односторонньої, телескопічні та диференціальні.

В даний час в Україні є свої виробники гідроциліндрів, вони успішно конкурують із закордонними компаніями. Причому виділяються на ринку не тільки більш низькою ціною, але ще і високою якістю.

«Gidrovl» — якісне виготовлення гідроциліндрів

Cпівпраця з нашою компанією має ряд переваг:

  • гарантія на продукцію;

    Виробництво гідроциліндрів в Україні
  • європейське обладнання, що забезпечує високу якість виробів, а також великий експлуатаційний період;

  • продаж безпосередньо, що позбавляє товар від ринкової націнки;

    Виробництво гідроциліндрів в Україні
  • ми починаємо виконувати замовлення в той же день, як його отримали.

Зручна для замовників опція — це виготовлення гідравлічних циліндрів на замовлення. За вашим кресленням ми зберемо гідроциліндр, який необхідний вашому виду техніки. Такий сервіс забезпечує виробництво гідроциліндрів за спеціальними вимогами, які дозволяють працювати їм в умовах агресивних середовищ.

Де краще замовити ремонт маніпуляторів

Маніпулятор є універсальним засобом для проведення розвантажувальних та вантажних робіт. Об’єднання на одній колісній базі, вантажної платформи і кран-маніпуляторної установки КМУ, дозволило скоротити час при проведенні робіт пов’язаних навантаженням, транспортуванням і вивантаженням.

КМУ можуть бути встановлені практично на будь-який шасі. На середньому і важкому класі стріл для стійкості використовуються додаткові аутригери.

Компанія « Gidrovl» здійснює якісний оперативний ремонт маніпуляторів практично всіх виробників. Нашим замовникам ми можемо запропонувати високу якість обслуговування при розумних цінах які можуть обговорюватися індивідуально.

  Какой выбрать кондиционер

Похожие статьи

от admin

Добавить комментарий