Яндекс.Метрика Як знайти хорошого бухгалтера | Клуб ремонта

Від роботи бухгалтера в компанії залежать багато матеріальні питання, з цієї причини до вибору цього фахівця керівник повинен підійти серйозно і дуже серйозно.

Однак при великій кількості бухгалтерів відшукати компетентного і гідного співробітника не легко. Наша публікація допоможе дати відповідь, як знайти хорошого бухгалтера. А якщо вас цiкавлять послуги бухгалтера для ФОП, звертайтесь на https://finintellect.com.ua/.

Що повинен уміти

Перш ніж найняти людину на цю посаду, необхідно відразу визначитися, які функції цей співробітник буде робити. Наприклад, він повинен володіти наступними знаннями:

  • Мати уявлення про діючі закони.
  • Розбиратися в специфіці бухобліку і вміти працювати з відповідними комп’ютерними програмами.
  • Правильно вважати податки.
  • Володіти здатністю проводити консультації на теми оподаткування.
  • Вміти зменшувати рівень податкового навантаження на фірму.
  • Оберігати фірму в разі податкових перевірок.

Докладна інструкція

Найважче знайти і потім прийняти на роботу головного бухгалтера. Адже це має бути людина з досвідом роботи на подібній посаді. На даний момент ми приведемо зручну покрокову інструкцію, яка розповість, як підібрати головбуха.

Визначення рівня участі головного бухгалтера в справах фірми. Майстер повинен формувати бухгалтерські звіти, займатися податковим і фінансовим плануванням, поліпшити діяльність підприємства. У маленьких компаніях бухгалтер вважається другою людиною після директора по значенню. Він на себе бере обов’язки директора по аналітиці та директора з фінансів. З цієї причини маленької компанії підійде функціональний майстер, який орієнтується в більшості галузей бухгалтерії. Великим компаніям краще брати фахівців вузького профілю.
Визначення рівня компетенції майбутнього співробітника. Співробітники з досвідом до 12 місяців тим хороші, що слухаються керівництво, виконують накази і виділяються акуратністю. Якщо у бухгалтера усереднений досвід, то це вже чудовий майстер, який розбирається у всіх подробицях бухобліку. А бухгалтери з широким досвідом можуть вирішувати більшість питань, але і робота подібних співробітників сплачується високо.
Дізнатися, які заробітної плати отримують бухгалтери в місті, і, відштовхуючись від цього, визначити ставку власного майбутнього співробітника.

  Минобороны заключило контракт со швейной фабрикой

Пошук

Після даної підготовки приступаємо безпосередньо до пошуку. Почати можна з опитування знайомих і друзів, тому що вони можуть порекомендувати хорошого бухгалтера і навряд чи обдурять. Найбільш поширений варіант — це дошки оголошень у всесвітній мережі. Там можна відшукати резюме бухгалтерів, які в пошуках роботи або розташувати власну вакансію. В вакансії важливо детально прописати вимоги до професіонала: до його досвіду, рівня знань, віком. Крім того, потрібно дати інформацію про саму компанію, щоб кандидат мав уявлення, де йому рекомендують роботу і чим там потрібно буде займатися. Ці відомості зможуть допомогти бухгалтеру проссчітать власні сили.

Певні компанії звертаються в особливі кадрові агентства, які допомагають знайти працівника. Однак це послуга не безкоштовна і не завжди виправдана.

Персональна зустріч

Коли майстер знайдений, необхідно перевірити його в справі. Для цього кандидата запрошують на персональну зустріч із керівником. На співбесіді керівник перевіряє рівень знань людини, задаючи йому відповідні питання. Важливо переконатися, що бухгалтер розбирається в нюансах, що стосуються діяльності, на яку спрямована компанія. Бухгалтер повинен бути стресостійким і вміє відстоювати власну точку зору, адже це може стати в нагоді при зустрічах з представниками податкової служби. Ще він повинен вміти прогнозувати результати податкових змін.

от admin

Добавить комментарий