Коли постає питання ремонту даху, в наш час дуже часто перевагу віддають профнастилом.

У чому їх популярність? Обґрунтуємо це спочатку з точки зору процесу монтажу. Він настільки простий, що і дилетант легко освоїть технологію. А з покрівельної укладанням на невеликих спорудах, наприклад, на гаражі, може впоратися навіть одна людина! Профільний лист застосовується на дахах з абсолютно будь-якою конфігурацією і будь-яким ухилом — навіть дуже маленьким (можна будувати суміщені даху). За витратами сил і часу цей варіант виграє якщо порівнювати з укладанням штучної черепиці та листової жерсті, тому покрівельний профнастил можна придбати на сайтi https://stalservis.ua/produktsiia/profnastyl.

Якщо говорити про експлуатаційні якості, то і тут існує кілька головних переваг.

Гарний зовнішній вигляд профільного листа, а ще різні колірні виконання дають можливість застосовувати його не тільки для будівель для господарських потреб, а й для дахів будинків.
Велика механічна надійність робить матеріал максимально надійним — несуча здатність більше, ніж у асбоцементного листа і єврошиферу.
Чудова стійкість до морозів дозволяє застосовувати профільний лист в умовах російського клімату — матеріал має безмежний ресурс щодо заморожування / розморожування на відміну від глиняної черепиці.
Пожежо-безпеку покрівлі з листової сталі виключає її загоряння і поширення вогню.
Тривалий експлуатаційний термін гарантовано за рахунок великої стійкості до корозійних процесів листів, а ще завдяки стійкості до появи лишайників — зовнішній первісний вигляд і структура матеріалу будуть збережені кілька десятків років.
Якщо ви все таки захотіли покрити дах будинку або гаража профільним листом, рекомендуємо з розумом приготуватися до монтажу. Необхідно враховувати, що у даного матеріалу є власні особливості. Щоб не зіпсувати листи в процесі різання або кріплення, краще завчасно дізнатися про всі тонкощі поводження з ними. Що можна і чого не варто робити? Як Земер? Що з інструменту необхідно взяти? У чому відмінна риса технології укладання? На ці та інші питання відповість наша інструкція.

  Клей для линолеума: что нужно знать при выборе?

Грамотний вибір матеріалу

Зараз на ринку матеріалів для будівництва представлений цікавий асортимент профлиста. Є стіновий, функціональний, що несе, покрівельний. Як правило, вони всі годяться для влаштування даху. Але якщо наприклад ви будете застосовувати стіновий профнастил, приготуйтеся до того, що потрібно буде робити фактично суцільну обрешітку. Відповідна товщина листа складає 0,5 — 0,7 мм. Матеріал такого роду легкий і водночас дуже міцний.

Пам’ятайте! Найкраще кращі для покрівлі профільовані металеві листи з капілярною канавкою — дані матеріали містять в маркуванні букву R. Така відмінна риса виконує ефект капілярів: при щільному примиканні листів в стикувальному місці волога не буде пробиватися. Канавка служить для водовідведення.

Як підрахувати кількість матеріалу який потрібно? Для покрівлі з малим ухилом, наприклад, гаража, це просто — визначається її площа за допомогою виміру ширини і довжини. Припустимо, у будинку дах з двома ухилами. Для підрахунку потрібно ширину ската поділити на ширину відрізка матеріалу для покрівлі.

До отриманого кількості аркушів додати 15% — з запасом. Наприклад, ширина ската становить 5 м, а ширина металопрофіль — 1,25 м. Значить, знадобиться 4 листа на один скат, 8 листів — на 2 ската. Якщо взяти до уваги запас в 15%, то зручніше купити 9 листів. Довжина листів може становити стандартно 2, 4, 6 м — підбирайте оптимальний варіант в залежності від висоти покрівлі. Ви будете або стикувати два листа, або, якщо дах низька, обійдетеся одним листом (можливо, його доведеться підрізати).

от admin

Добавить комментарий